درمان لک قدیمی

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      منیرا پور قلی
      میهمان

هر دو طرف صورتم یعنی روی گونه هام لک دارم حدودا پانزده سال لک دارم خیلی دکتر رفتم کرم استفاده کردم  آن زمان که استفاده میکنم کمرنگ میشه ولی دوباره بر میگرده حتی از اسفند ماه امسال هر ماه لیزر فوتونا انجام دادم برای لک سه جلسه رفتم ولی لیزر هم روی لک صورت م تاثیر نداشت احساس میکنم دیگه لک هام مقاوم شدن به درمان. ممنونم راه حل بفرمایید

• #287 پاسخ
      مشاور
      مدیرکل

سلام. اینکه کرم ضد لک میزدید بعد قطع دوباره لکها پیدا میشد بخاطر این هست که کرم شما هیدروکینون داشت. همچنین کرمهایی رو شما چندین سال هم بزنید قطع کنید دوباره برمیگرده یعنی خاصیت درمانی نداره. لیزر هم طوری هست فقط لایه برداری می کنه نمیتونه آنزیم های لک ساز رو رفع کنه. اتفاقا لیزر لایه محافظ پوست را از بین برده و شما بیشتر مستعد لک آفتاب میشید.

در ادامه براتون ضد لک فاقد هیدروکینون معرفی میکنم. این رو حتما بزنید. تا بمرور زمان لک هاتون رفع بشه.

برخی از خواص لوسیون ضدلک و روشن کننده فبریژن:

– درمان انواع لک های قهوه ایی ناشی از بارداری، جوش، آفتاب، افزایش سن، کک و مک و…
      – روشن کننده قوی پوست های سبزه و گندمی
      – روشن کننده تیرگی پوست صورت و بدن (ناحیه بیکینی، کشاله ران، زیربغل و… )
      – درمان لک ناشی از لیزر، پلکسر، میکرو و سایر روش های تهاجمی
      – بدون هیدروکینون
      – بدون لایه برداری و بدون نازک کردن پوست
      – کاملا گیاهی و بدون مواد شیمیایی
      – حاوی 10 عصاره برتر در درمان لک اعم از آلوئه باربادنسیس، پرس سرد هسته آلبالو، شیرین بیان، گل نسترن، پرس سرد هسته انگور، پرس سرد هسته زردآلو، اسطوخودوس، کندر، پرس سرد هسته انار، عصاره رزماری
      – غنی از ویتامین C,E
      – 50 میل

» برای خرید لوسیون ضد لک فبریژن اینجا کلیک نمایید
نمایش 1 پاسخ رشته ها
پاسخ به: درمان لک قدیمی
اطلاعات شما:

Scroll to top